Pracovní setkání orgánů PAC a odborníků

Praha Václavské náměstí 1, Praha, Praha, Česká republika

Jednání statutárních orgánů Progresivního analytického centra a odborného týmu, sestavení priorit centra do konce roku 2021 a příprava priorit a cílů pro rok 2022.

Odborný network proti energetické chudobě

Praha - OPERO Salvátorská 931, Praha, Praha, Česká republika

První oficiální setkání odborného týmu, který se zaměří na problematiku energetické chudoby a jejího řešení. Cílem je sestavit ucelenou strategii pro boj proti energetické chudobě určený zejména vládním činitelům a zákonodárcům.

Komunitní energetika – seminář pro veřejné činitele

Železná Ruda ulice 1. Máje 12, Železná Ruda, Plzeňský, Česká republika

Progresivní analytické centrum pořádá seminář určený pro představitele samospráv Železné Rudy a okolních obcí. Cílem semináře je za pomoci odborných školitelů představit možnosti, které v 21. století nabízí komunitní energetika, a jaké existují dotační nástroje pro jejich financování.

Energetická chudoba: dlouho přehlížený problém

Centrum Klimentská Klimentská 1443/50, Praha 1, Praha

Energetická krize a socio-ekonomická krize upozornila na dlouho přehlížený problém energetické chudoby, která i před rokem 2021 ohrožovala statisíce českých domácností. Vysoké ceny energií tento stav dále prohloubily a naplno poukázaly na závažnost tohoto sociálního problému.

Progressive Agenda for Mental Health 2024-2029

Brusel Rue Wiertz 60, Brusel, Belgie

Join us for a thought-provoking discussion on the Progressive Manifesto, in collaboration with the Progressive Analytical Centre o.p.s., led by MEPs Radka Maxová (S&D), Istvan Ujhelyi (S&D), and Mikuláš Peksa (Greens)!